Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

News
We are excited about the opening of our new, state of the art web site. We hope, that not only MMA fans but all other users will find this site interesting, pleasant to navigate and full of useful data. You are very welcome to visit us daily.
Our partners
Our sponsors
Strona główna
Marcin Held i Paweł Pawlak trenują razem w Londynie.

Marcin Held (21-3 MMA) i Paweł Pawlak (11-1 MMA) ciężko trenują w London Shootfighters, jednym z najlepszych klubów treningowych  MMA na świecie. Wspólne przygotowania do swoich najbliższych walk urozmaicone są sparingami z czołowymi zawodnikami MMA kategorii wagowej do 170 funtów: Johnem "Hitmanem" Hathaway (17-2 MMA) i niepokonanym Michaelem "Venomem" Page (7-0 MMA). Mamy nadzieję, że doświadczenie z treningów i wylany pot w Londynie, zaowocują kolejnymi  zwycięstwami: Marcina Helda w walce o pas  Bellatora, a Pawła Pawlaka w kolejnym  starciu w UFC. Zapraszamy do galerii z sesji treningowej.Publication: 2015-05-30 23:41:49